Стоматологія Всі 32 на Салтівці у Харкові​

Комп'ютерна томографія працює 073 003 00 32

ВУЛ. ГЕРОЇВ ПРАЦІ, 30
Час роботи
ПН - СБ 9-19, НД вихідний

Комп'ютерна томографія на Салтівці,
вул.Героїв праці 30

Комп’ютерна томографія зубів, щелеп, КТ суглобів, КТ придаткових пазух носа проводяться в нашій клініці за адресою вул.Героїв праці 30, стоматологія Все 32. Дізнатися ціну знімка, а так само записи: 073 003 00 32

Точний діагноз – це запорука ефективного і якісного лікування. У нашому медцентрі встановлений сучасний конусно -променевий комп’ютерний томограф. За лічені секунди він робить десятки знімків, які комп’ютер .об’єднує в 3D зображення.

Тривимірне рентгенологічне дослідження є сучасним передовим методом діагностики. 3D знімок – не тільки діагностика, а й контроль проведення лікування.

Якщо ви звернетеся в наш кабінет, ви можете бути впевнені в якості та професіоналізмі дослідження.

Для запису та консультації тел: 073 003 00 32. Миру Вам і добра!

Докладніше про наші томографи на сайті https://healthgen.com.ua

Всі люди прагнуть мати гарну посмішку. Але це не завжди можливо, тому що з роками зуби мають здатність псуватися і руйнуватися. Але цьому можна зарадити, особливо з нашої сучасної стоматологією. На Салтівці знаходиться стоматологічний кабінет, який завжди радий прийняти відвідувачів.

Як нас знайти

Стоматологія знаходиться на вулиці Героїв праці в Харкові. Це – в районі Салтівка (житловий масив міста). Дістатися туди неважко. Для зручності пацієнтів в Харкові знаходиться кілька наших клінік в різних районах.

Наші переваги

Стоматологія в Харкові на Салтівці відрізняється тим, що має найвигідніші ціни на лікування. Ми надаємо різні послуги з лікування, протезування та імплантації зубів. Наш кабінет має власну зуботехническую лабораторію, це одна з переваг. Завдяки цьому, кожному пацієнтові виявляється індивідуальний підхід. Підбираються необхідні протези згідно будовою щелепи, особистим бажанням відвідувача.

Лікарі в клініці «Усі 32» на вулиці Героїв праці мають високу кваліфікацію, значний досвід роботи в стоматології. Вони люб’язно надають всі види стоматологічних робіт, ретельно оглядають і докладно пояснюють, підбирають вид протезування відповідно до бажання і анатомічними особливостями пацієнта.

Ми зробимо все, щоб ви після відвідування клініки «Усі 32» в Харкові на вулиці Героїв праці ви залишилися задоволені якістю роботи, змогли безбоязно посміхатися. Для цього у нас є все необхідне обладнання.

Страх перед лікуванням зубів для вас залишиться в минулому, завдяки безболісним процедур (під місцевим наркозом), ввічливому і дбайливого поводження, високій якості обслуговування.

Перед протезуванням проводиться огляд, необхідне лікування карієсу. Підбирається відповідний метод лікування, вид протезування. Відгуки про клініку «Усі 32» на вулиці Героїв праці тільки позитивні. У цьому можна переконатися, ознайомившись з ними на сайті або в самому кабінеті.

Ми завжди раді відвідувачам в стоматологічній клініці Харкова на Салтівці.

Контакти

записатися