Видалення зубів

Видалення зубів

Видалення зуба стоматологи проводять тільки в самому крайньому випадку, коли врятувати його вже неможливо або такий зуб може бути причиною інших, більш серйозних захворювань. Видаляють зуби які самі можуть викликати кісти, запалення або неврити трійчастого нерва. Якщо зуб постійно травмує мову або слизову оболонку щоки, а також заважає нормальному прикусу і т.д.

Сучасні засоби анестезії дозволяють зробити таку операцію з найменшим дискомфортом для пацієнта. Перед видаленням многокорневого зуба, стоматолога необхідно визначити особливості будови зуба, розташування його коренів і їх відхилення. Для цього проводиться рентгенологічне дослідження зуба в різних проекціях, що дозволяє уникнути можливих ускладнень при його видаленні.

Протипоказання до видалення зуба: інфаркті міокарда, захворюваннях крові з порушенням системи згортання, гострі вірусні респіраторні захворювання, деякі захворювання нервової системи, такі як -псіхози, епілепсія, гіпертонічна хвороба, ішемічна хвороба серця. У цих випадках необхідно домогтися стабілізації стану пацієнта, і після цього проводити видалення зуба.

Так само до протипоказань відносяться наявність гемангіоми в області зуба, злоякісна пухлина. До відносних протипоказань отностится ангіна, гінгівіт, гострий стоматит.

Необхідно до початку подібної операції з’ясувати можливі алллергіческіе реакції, наявність яких-небудь захворювань, які можуть послужити перешкодою для видалення зуба. Якщо у пацієнта відзначається підвищена тривожність або нервозність, то в цьому випадку лікар використовує заспокійливі засоби і переходить до знеболення та видалення зуба.

Видалення зубів
Догори