Металокераміка - недороге протезування

Металокераміка – недороге протезування

Якщо необхідно врятувати зуб, єдиним виходом часто є протезування. Найпопулярніший метод стоматологічного протезування є металокераміка. Поява даного матеріалу в стоматології викликало справжній переворот, через те, що раніше використовувані матеріали не давали такої міцності та естетичного вигляду. Безсумнівно зараз існують більш сучасні методи відновлення зубного ряду, але установка зубних протезів з металокераміки та раніше користується заслуженою популярність. Дані протези надійні та недорогі.

Металокераміка – міцний металевий каркас, який покритий дуже тонким шаром кераміки, протезований зуб з даного матеріалу нічим не відрізняється за зовнішнім виглядом від власних зубів, та й міцність його значно вище. Для фронтальних зубів необхідно використовувати більш сучасні рішення, які забезпечать кращу естетику.

Для досягнення максимальної біосовместимоті, каркас виготовляють зі сплавів благородних металів (золото-паладієвий або золото-платиновий сплави) або з титанових сплавів. Достатня міцність металокераміки дозволила стоматологам використовувати її та для усунення різних дефектів. Дану конструкцію можна використовувати для корекції не тільки передніх, але і корінних – жувальних зубів.

Якщо пошкодження відбулося лише одного зуба, то стоматолог пропонує виконати та встановити металокерамічну коронку. У разі, коли уражений не один зуб, стоматологи рекомендують скористатися металокерамічними мостовими протезами. Виконання таких протезів виробляється так само за індивідуальними зліпками, знятим з зубного ряду. Як і з коронкою, виготовлення протеза виконується в лабораторії.