Пульпит - диагностика и лечение

Пульпіт зуба – діагностика та лікування

Пульпіт – Причини та симптоми

Чи не можете заснути від болю, яка здається “стріляє”. Без сумніву можна сказати, що ви запустили ваші зуби. Карієс вразив коронку і дістався до пульпи.
І як результат – пульпіт – запалення пульпи.

Інфекція впливає на нервові закінчення та ось, безсонна ніч і, безсумнівно, не одна, вам забезпечена. Різка і ниючий біль буде вашим супутником, поки ви не прийміть заходи Якщо ж ви будете продовжувати стояти на своєму, приглушаючи біль таблетками, це не розв’язувати проблему. Інфекція проникне глибше в корінь і кісткову тканину. Ситуація ще більш ускладнитися. Тепер вас чекає лікування періодонтиту. Як ви розумієте – це вже невеликий Армагеддон у вашій ротової порожнини.

Не варто давати інфекції шансу. Якщо вже так сталося, що карієс ні вилікуваний вчасно, ниючий біль – це сигнал, що необхідно терміново звернутися до стоматолога. Записуйтеся на прийом в стоматологію ВСІ 32 у зручний для вас час і починайте лікування пульпіту, поки не стало пізно.

Лікування пульпіту в стоматології ВСІ 32

Ми намагаємося максимально полегшити больові відчуття наших пацієнтів. Сучасні анестетики дозволяють проводити лікування без болю. Наші лікарі мають великий досвід, тому вилікувати добре, це не просто слова, ми по іншому просто не вміємо.

Форми захворювання і оперативне лікування пульпіту

Початкові стадії або гостра форма. Якщо ви відчуваєте біль, це звичайно заподіює дискомфорт. Однак це добре, значить зуб ще “живий” і може бути врятований. Для цього наші стоматологи встановлюють по пломби лікувальні прокладки, щоб ліквідувати інфекцію. А потім зуб піддається реставрації завдяки пломбам та вкладках. Від тяжкості захворювання будуть залежати терміни лікування пульпіту і вартість.

На більш запущених стадіях, коли пульпіт набуває хронічної форми та з’являється гній, способи лікування пульпіту дещо інші. Найчастіше необхідно видалити нерви, і запломбувати канали. Зуб вдається зберегти, але він вже не буде “живим”. Далі завдяки пломбувального матеріалу проводиться реставрація, щоб зовні зуб виглядав натурально. Якщо проблема подібного роду виникає з зубом мудрості, часто його рекомендують видаляти.

Контроль якості лікування пульпіту

Щоб визначити характер ураження зуба, проводиться знімок ротової порожнини до початку лікування. Як правило, лікування проходить в кілька сеансів. В кінці лікування, для того щоб розуміти, що всі проблеми були усунуті та лікування пульпіту пройшло успішно, проводиться ще одне рентген-обстеження. Всі знімки робляться прямо в нашій стоматології.

Профілактика пульпіту

Не варто запускати розвиток карієсу. Варто звернутися до стоматолога якомога раніше. А якщо ви візьмете за звичку проходити обстеження раз на пів року, то проблем з зубами стане в рази менше. Можна позбутися від болю прямо зараз і знову отримувати задоволення від холодного морозива або гарячого чаю. Спати спокійно ночами. А знеболюючі препарати заховати на найдальшу полицю.

Будьте здорові, а наші стоматологи з ВСІ 32 вам допоможуть.